KARATE 1 - YOUTH LEAGUE UMAG 2019.
5./7.7.2019. Umag
U kategoriji juniorke +59 kg, Mia Greta Zorko je pobijedila natjecateljicu BiH, zatim natjecateljicu Italije, na žalost u trećem kolu izgubila od Japanke.
Dario Gluhinić je nastupao u kategoriji juniori +78 kg, gdje je u prvom kolu pobijedio natjecatelja Ukrajine, na žalost u drugom kolu izgubio je od Francuza.
20190707_140042.jpg
66142596_2124226661020173_8973323400273461248_o.jpg
66701616_2124214684354704_3337640174011023360_o.jpg
 
MIA, DARIO I MARKO NA PRIPREMAMA REPREZENTACIJE HKS-A
13./16.06.2019. Samobor20190613_205405.jpgfb_img_1560686460033.jpgfb_img_1560698988262.jpg
 
PRVENSTVO UČENIKA OŠ ZAGREBAČKOG KARATE SAVEZA
09.06.2019. SD Pešćenica
2. mj. Marko Vrhovski, učenici OŠ 7./8. razred (poluteška kat.)
2. mj. Antonio Kopljar, učenici OŠ 7./8. razred (srednja kat.)
2. mj. Sven Slavulj, učenici OŠ 5./6. razred (srednja kat.)
20190609_151300.jpg
20190609_114311.jpg
 
STJEPAN ŠTIMAC USPJEŠNO POLOŽIO ZA CRNI KARATE POJAS 2. DAN
05.06.2019. OŠ Stenjevec
20190606_002146_1.jpg


 
ČLANOVI KARATE KLUBA STIJENA USPJEŠNO POLOŽILI ZA NOVA KARATE ZVANJA
5./6.6.2019. OŠ Stenjevec i OŠ Dragutina Domjanića
20190605_213616.jpg
Za smeđe-cni karate pojas (1. kyu) položili su: Andrija Štimac i Petra Martinjak.

Za smeđi karate pojas (2. kyu) položili su: Karla Šančić, Antonio Kopljar, Matija Volenik, Sven Slavulj i Leon Prpić.

Za ljubičasti karate pojas (3. kyu) položili su: Marko Vrhovski, Karen Mabel Marčeta, Marko Volenik i Leon Šančić.
20190605_201128.jpg
20190606_202509.jpg
Za plavi karate pojas (4. kyu) položili su: Marko Šančić, Rafael Marković, Luka Vukadinović, Jan Mlinac, Teo Bergles, Kimi Gotić, Demian Stranjik, Alan Benak, Leon Pavić, Patrik Kos, Maša Gračan, Mihael Majer, David Jurasović, Martina Novački, Lora Skender, Tara Zelanto i Leana Moškon Šarunić.

Za zeleni karate pojas (5. kyu) položili su: Mislav Vilić, Lukas Mujkić, Iva Kajba, Tomislav Abramović, Sara Goldin, Jan Braim, Tin Hadžina i Tonka Gea Samardžić.

Za crveni karate pojas (6. kyu) položili su: Fran Vilić, Franko Surjan i Daryna Kolodiazhna.

Za narančasti karate pojas (7. kyu) položili su: Sara Kuharić, Vida Markač, Nika Karahodžić, Christiana Jakuš Mejarec, Petar Kos, Julija Kovačević, Helena Marković, Nika Matijašević, Laura Serdoz, Anja Pavličić i Filip Šalaj.
 
«« Početak « Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 16 - 20 od 531
Karate klub Stijena
Webmaster: Rafael Ribar | Kontakt