KARATE KLUB STIJENA ZAPOČINJE SA UPISIMA I TRENINZIMA OD PON. 9.9.2019.

PRIPREME NACIONALNE REPREZENTACIJE ZA SVJETSKO PRVENSTVO - ČILE
Prema planu i programu Hrvatske nacionalne reprezentacije uspješno su odrađene pripreme za predstojeće Svjetsko karate prvenstvo za kadete, juniore i U21 u Čileu. Iz KK Stijena na pripremama sudjelovali su Mia Greta Zorko, Dario Gluhinić i Marko Vrhovski. Prve pripreme održane su u Samoboru, druge u Fužinama i treće u Đurđevcu.
A sad idemo po bodove na Međimurje Open u Čakovec.

STJEPAN VICEPRVAK NA EUROPSKOM SVEUČILIŠNOM KARATE PRVENSTVU 2019.
Na Europskom sveučilisnom karate prvenstvu, održan od 1./3.8.2019. u Zagrebu, u kategoriji studenti -67 kg, Stjepan Štimac osvojio je srebrnu medalju. Između 37 natjecatelja-studenta iz 32 države, pobijedio je studente iz Ukrajine, Velike Britanije, Francuske i Portugala. U odličnom finalu, tijesno gubi sa 4:3 od F. Donofria iz Italije.
U ukupnom poretku osvojenih medalja, hrvatski studenti zagrebačkog sveučilišta osvojili su prvo mjesto (4 zlata i 1 srebro). Nacionalnu studensku reprezentaciju uz trenere Ante Čuture i Daria Maravića, vodio je i naš trener Goran Štimac.

EUSA - EUROPSKO SVEUČILIŠNO PRVENSTVO U BORILAČKIM SPORTOVIMA 2019.

1./3.8.2019., Zagreb (Dom odbojke).
Na ceremoniji otvaranja Europskog sveučilišnog prvenstva u borilačkim sportovima (karate, judo, teakwondo i kickboxing), Stjepanu Štimcu je pripala čast da nosi hrvatsku zastavu. U četiri sporta sudjelovalo je ukupno 1300 natjecatelja, 404 sveučilišta iz 36 država.  Naravno, karate je bio najbrojiniji!

KARATE 1 - YOUTH LEAGUE UMAG 2019.
5./7.7.2019. Umag
U kategoriji juniorke +59 kg, Mia Greta Zorko je pobijedila natjecateljicu BiH, zatim natjecateljicu Italije, na žalost u trećem kolu izgubila od Japanke.
Dario Gluhinić je nastupao u kategoriji juniori +78 kg, gdje je u prvom kolu pobijedio natjecatelja Ukrajine, na žalost u drugom kolu izgubio je od Francuza.

«« Početak « Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 1 - 5 od 520