tn_DSC_0412 tn_IMG_7941 tn_IMG_7394 tn_DSC_0117 tn_DSC_0363 tn_IMG_8601 tn_DSC_0613 tn_DSC_0487 tn_DSC_0288 tn_DSC_0153
gif-animacija-mobitel-hrvatska-zast.gif
 stijena.gif

image0012.gif

 
karate-in-olympics.jpg
olympic_karate.jpg

REZULTATI 2017.

zlatna  = 43
srebrna  = 37
bronca

 = 39        

 
UKUPNO

    
 = 119

Fran Čaćinović

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 1

Marko Vrhovski

ZLATO = 0; SREBRO = 2; BRONCA = 1

Lukas Vounasis

ZLATO = 2; SREBRO = 1; BRONCA = 3

Mia Greta Zorko

ZLATO = 11; SREBRO = 4; BRONCA = 5

Karla Šančić

ZLATO = 2; SREBRO = 2; BRONCA = 1

Matija Volenik

ZLATO = 3, SREBRO = 0, BRONCA = 4

Val Vilišić

ZLATO = 0, SREBRO = 1, BRONCA = 1

Sven Slavulj

ZLATO = 0, SREBRO = 0, BRONCA = 2

Teo Bagarić

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 3

Antonio Kopljar

ZLATO = 2; SREBRO = 10; BRONCA = 4

Jakov Fember

ZLATO = 2; SREBRO = 3; BRONCA = 3

Petra Martinjak

ZLATO = 1; SREBRO = 3; BRONCA = 2

Dario Gluhinić

ZLATO = 9; SREBRO = 5; BRONCA = 7

Stjepan Štimac

ZLATO = 4; SREBRO = 3; BRONCA = 3

Karen Mabel Marčeta

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 1

Ivan Herceg

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 0

OBVEZNI TURNIRI 2017.

boxing_21.gif


  

          


PB kad./jun./U21
8./10.12 Crna Gora

INFORMACIJE: 

EKARATE.EU

KARATE.COM.HR 

KARATE-ZG.HR

SPORTDATA

<< Prosinac ’17 >>
Po Ut Sr Ce Pe Su Ne
    
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Članovi saveza


ekf.jpg

znak_hks.gif 
HRVATSKI KARATE SAVEZ
  CROATIAN KARATE UNION

Zagrebački karate savez
STJEPAN ZAUSTAVLJEN U TREĆEM KOLU SVJETSKOG KARATE PRVENSTVA ZA MLAĐE SENIORE
screenshot_20171029-133715.jpg
20171029_132142.jpg20171026_172518_resized.jpg
Zadnjeg dana 10. Svjetskog karate prvenstva za kadete, juniore i U21 održan 25./29.10.2017. u Santa Crus de Tenerife, nastupao je Stjepan Štimac u kategoriji U21 -67 kg, gdje je nastupalo 65 reprezentativaca sa svih kontinenata. 
U prvom kolu glatko pobijeđuje rumunjskog reprezentativca Rosu Roberta sa 4:0 i prije isteka vremena borbe. Drugo kolo radi sa nezgodnim portugalcem Freitas Goncalo, gdje je Stjepan kroz cijeli meč dominirao i zasluženo pobijedio na Hantei 5:0. U trećem kolu nailazi na nama poznatog iranskog reprezentativca Mirzaei Fatali Amira s kojim se nedavno borio na Seriji A u Istanbulu. U meču je Stjepan uložio 150% svoje snage i pokazao veliko htjenje za pobijedom, na žalost u jednoj spornoj akciji, u kojoj je Stjepan trebao dobiti bod (2:1 u zastavicama), pobijeđuje Iranac sa 1:0. Očekivali smo repasaž, međutim Iranac je u polufinalu zaustavljen od japanskog reprezentativca Nakano Soichiro, kasnije osvajač zlatne medalje u toj kategoriji. Na SP nastupaju samo najbolji, prvaci svojih država, te je potrebno i dosta sportske sreće, spomenuo bih da je Stjepan na Premijer ligi u Leipzigu pobijedio sadašnjeg aktualnog osvajača medalje SP Nakana. Sa njegovim nastupom možemo biti jako zadovoljni i nadati se da će jednoga dana osvojiti medalju za Hrvatsku. 
Velika zahvala hrvatskom izborniku Dubravko Kolecu na odličnom vođenju i pripremi, te svim trenerima reprezentacije i stručnom vodstvu.
 
10. MEMORIJALNI KARATE KUP IVANEC
22788753_1515949245160119_7897968626007445470_n.jpg
10. Memorijalni karate kup Ivanec 28.10.2017.
3. mj. Antonio Kopljar ml. kadeti -45 kg
3. mj. Sven Slavulj učenici -38 kg
 
MIA PO TREĆI PUT DVOSTRUKA ŠAMPIONKA!

20171022_221020_resized.jpg
20171022_172918_resized.jpg
 3. Kup Rudolf Perešin, Križ 22.10.2017.
1. mj. Mia Greta Zorko juniorke +59 kg
1. mj. Mia Greta Zorko kadetkinje +54 kg
1. mj. Lukas Vounasis kadeti -52 kg...
2. mj. Dario Gluhinić juniori -68 kg
3. mj. Dario Gluhinić kadeti -70 kg
3. mj. Marko Vrhovski ml.kadeti -48 kg
 
STJEPAN NA PRIPREMAMA HRVATSKE KARATE REPREZENTACIJE U MALOM LOŠINJU
fb_img_1508004846899.jpg
Mali Lošinj 9./15.10.2017.
 
MIA DVOSTRUKA ŠAMPIONKA NA 17. KARATE DARFESTU
20171014_213237.jpg
17. Karate Darfest, Daruvar 14.10.2017.
1. mj. Mia Greta Zorko juniorke +59 kg
1. mj. Mia Greta Zorko kadetkinje +54 kg
2. mj. Antonio Kopljar ml.kadeti -45 kg...
3. mj. Jakov Fember kadeti -57 kg
3. mj. Karla Šančić ml. kadetinje -55 kg
3. mj. Matija Volenik učenici -30 kg
Sudjelovali su još: Petra Martinjak, Marko Vrhovski i Marko Volenik.
 
«« Početak « Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 6 - 10 od 420
Karate klub Stijena
Webmaster: Rafael Ribar | Kontakt