tn_IMAG0699 IMG_5637 tn_IMG_4529 tn_IMG_5023 tn_IMG_7871 tn_IMG_5396 tn_IMG_2572 tn_DSC_0745 tn_IMG_2106 tn_IMG_1471
gif-animacija-mobitel-hrvatska-zast.gif
 stijena.gif

image0012.gif

 
karate-in-olympics.jpg
olympic_karate.jpg

REZULTATI 2019.

zlatna  = 20
srebrna  = 20
bronca

 = 20        


UKUPNO

   
  = 60

Karen Mabel Marčeta

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 1

Marko Šančić

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 0

Leana Moškon Šarunić

ZLATO = 1; SREBRO = 2; BRONCA = 1

Leon Šančić

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 2

Tara Zelanto

ZLATO = 0; SREBRO = 2; BRONCA = 0

Jan Mlinac

ZLATO = 0; SREBRO = 2; BRONCA = 1

Marko Vrhovski

ZLATO = 1; SREBRO = 2; BRONCA = 3

Mia Greta Zorko

ZLATO = 6; SREBRO = 2; BRONCA = 1

Karla Šančić

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Marko Volenik

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Sven Slavulj

ZLATO = 1, SREBRO = 1, BRONCA = 1

Antonio Kopljar

ZLATO = 2; SREBRO = 4; BRONCA = 1

Petra Martinjak

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 0

Dario Gluhinić

ZLATO = 7; SREBRO = 0; BRONCA = 3

Stjepan Štimac

ZLATO = 3; SREBRO = 0; BRONCA = 3

NADOLAZEĆI TURNIRI

boxing_21.gif


  

                              


5./6.7. PREMIJER LIGA MLADIH
Umag

 

INFORMACIJE I PRIJAVE: 

EKARATE.EU

KARATE.COM.HR 

KARATE-ZG.HR

WKF - SPORT DATA

<< Lipanj ’19 >>
Po Ut Sr Ce Pe Su Ne
     
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Članovi saveza


ekf.jpg

znak_hks.gif 
HRVATSKI KARATE SAVEZ
  CROATIAN KARATE UNION

Zagrebački karate savez
2. KOLO ŠKOLSKE LIGE U KATAMA
U nedjelju, 08.11. nastupali smo na 2. kolu školske lige u katama od 3 do 8 razreda.
Najuspješniji su bili: Nikola Ostrež (O.Š. Stenjevec ) u kategoriji 3. razreda C lige i
Martina Grbavac (O.Š. D. Tadijanović) u kategoriji 4. razreda C lige, osvojivši 2 boda.
Po 1 bod osvojili su: Marko Horvat i Marko Bačić.
Bez boda ostao je Matija Čop.
Sudio je naš sudac Goran Štimac
 
11. EURO KUP ISTRE
tn_img_7753.jpg
Na 11. međunarodnom karate turniru "Euro kup Istre", održan 07.11.u organizaciji kk "Finide", u novoj sportskoj dvorani "Žatika" u Poreču, nastupalo je preko 500 natjecatelja iz 68 klubova iz 8 zemalja (Austrije, Italije, Slovenije, Bosne i Hercegovine, Mađarske, Srbije, Slovačke i Hrvatske).
Nastupali smo sa 8 natjecatelja u borbama i osvojili smo 3 medalje:
1. mj. Kristijan Ostrež, kadet -52 kg
3. mj. Stjepan Štimac, ml. kadet -41 kg
3. mj. Davor Babić, ml. kadet -41 kg
Radi jake i brojne konkurencije treba istaknuti i osvajače 5. mj. koji su izgubili borbu za medalju:
Silvia Buzaljko (kadetkinja), Karlo Janeš (kadet), Andreas Lončarić (senior) i Ivana Šoić (seniorka).
Sudio je naš trener i sudac Goran Štimac
 
KUP PRIMORJA 2009.

tn_zamet.jpg
Iz Zagreba drugi dan se selimo na natjecanje u Rijeku, na međunarodni karate turniru "Kup primorja 2009." održan u novoj sportskoj dvorani u Zametu na kojemu je nastupalo je 313 natjecatelja, 41 klubova iz 3 zemlje (Slo, BiH i Hr). Nastupali smo sa 8 natjecatelja i osvojili:
1. mj. Kristian Antonić, ml. kadet -52 kg
1. mj. Ivana Šoić, ml. seniorka -60 kg
2. mj. Karlo Janeš, ml. kadet -57 kg
3. mj. Davor Babić, ml. kadet -41 kg
3. mj. Stjepan Štimac, ml. kadet -41 kg
3. mj. Andreas Lončarić, ml. senior - 68 kg
Bez medalje ostali su K. Ostrež i S. Buzaljko. Sudio je naš sudac Goran Štimac.
 
1. KOLO ŠKOLSKE LIGE U BORBAMA I KATAMA

U subotu, 24.10. održano je 1. Kolo osnovno školske lige u borbama od 3. - 8. razreda i u katama za 1. i 2. razrede. U borbama nastupali smo sa 9, a u katama sa 2 natjecatelja.
Najuspješniji sa tri pobjede (3 boda) je
- Kristian Antonić (5. i 6. razred, O.Š. Stenjevec).
Dvije pobjede i jedan neriješen rezultat (2,5 boda) osvojila je
- Mirella Graffel (5. i 6. razred, O.Š. Stenjevec).
Dva boda osvojili su:
- Dorian Hećimović (3. i 4. razred, O.Š. Stenjevec),
- Davor Babić (5. i 6. razred, O.Š. Stenjevec),
- Maja Plantić (5. i 6. razred, O.Š. D. Tadijanović),
- Silvia Buzaljko (7. i 8. razred, O.Š. D. Tadijanović).
Jedan i pol boda osvojili su:
- Dominik Vukušić (5. i 6. razred, O.Š. D. Tadijanović) i
- Karlo Janeš (7. i 8. razred, O.Š. D. Tadijanović).
Jedan bod osvojila je
- Danijela Štrok.
U katama 2. razreda, B lige prvi puta su nastupali naši najmljađi natjecatelji i po dvije pobjede osvojili su:
- Filip Miloš (O.Š. Stenjevec) i
- Luka Horvat (O.Š. D. Tadijanović).

     

 
KARATE VIKEND

I ovaj put smo imali dva turnira u jednom vikendu. U subotu, 10.10. nastupali smo na "Zagreb festu" u Domu sportova i osvojili:
1. mj. Dominik Vukušić, ml. kadet -52 kg;
3. mj. Mirella Graffel, ml. kadetkinja -45 kg.

U nedjelju nastupali smo u na "2. Memorijalnom turniru poginulim braniteljima Ivaneca" i osvojili:
2. mj. Karlo Janeš, ml. kadet -55 kg;
3. mj. Davor Babić, ml. kadet -41 kg;
3.mj. Dominik Vukušić, ml. kadet -52 kg;
3.mj. Silvia Buzaljko, ml. kadetkinja +55 kg
Na turniru sudio je naš sudac Goran Štimac.

 

 
«« Početak « Prethodna 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 461 - 465 od 514
Karate klub Stijena
Webmaster: Rafael Ribar | Kontakt