D0000034 P1220879 IMG_4682 tn_P2060352 tn_IMG_8601 tn_IMG_2009 tn_DSC_0370 tn_DSC_0561 tn_IMG_5384 tn_IMG_6928
gif-animacija-mobitel-hrvatska-zast.gif
 stijena.gif

image0012.gif

 
karate-in-olympics.jpg
olympic_karate.jpg

REZULTATI 2020.

zlatna  = 02
srebrna  = 01
bronca

 = 02          


UKUPNO

   
  = 05

Stjepan Štimac

ZLATO = 2; SREBRO = 0; BRONCA = 0

Mia Greta Zorko

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 1

Martina Novački

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 1

Dario Gluhinić

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 0

NADOLAZEĆI TURNIRI

boxing_21.gif


  

                                    

 

INFORMACIJE: 

EKARATE.EU

KARATE.COM.HR 

KARATE-ZG.HR

WKF - SPORT DATA

<< Srpanj ’20 >>
Po Ut Sr Ce Pe Su Ne
  
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  

Članovi saveza


ekf.jpg

znak_hks.gif 
HRVATSKI KARATE SAVEZ
  CROATIAN KARATE UNION

Zagrebački karate savez
STJEPAN ŠTIMAC USPJEŠNO POLOŽIO ZA CRNI KARATE POJAS 2. DAN
05.06.2019. OŠ Stenjevec
20190606_002146_1.jpg


 
ČLANOVI KARATE KLUBA STIJENA USPJEŠNO POLOŽILI ZA NOVA KARATE ZVANJA
5./6.6.2019. OŠ Stenjevec i OŠ Dragutina Domjanića
20190605_213616.jpg
Za smeđe-cni karate pojas (1. kyu) položili su: Andrija Štimac i Petra Martinjak.

Za smeđi karate pojas (2. kyu) položili su: Karla Šančić, Antonio Kopljar, Matija Volenik, Sven Slavulj i Leon Prpić.

Za ljubičasti karate pojas (3. kyu) položili su: Marko Vrhovski, Karen Mabel Marčeta, Marko Volenik i Leon Šančić.
20190605_201128.jpg
20190606_202509.jpg
Za plavi karate pojas (4. kyu) položili su: Marko Šančić, Rafael Marković, Luka Vukadinović, Jan Mlinac, Teo Bergles, Kimi Gotić, Demian Stranjik, Alan Benak, Leon Pavić, Patrik Kos, Maša Gračan, Mihael Majer, David Jurasović, Martina Novački, Lora Skender, Tara Zelanto i Leana Moškon Šarunić.

Za zeleni karate pojas (5. kyu) položili su: Mislav Vilić, Lukas Mujkić, Iva Kajba, Tomislav Abramović, Sara Goldin, Jan Braim, Tin Hadžina i Tonka Gea Samardžić.

Za crveni karate pojas (6. kyu) položili su: Fran Vilić, Franko Surjan i Daryna Kolodiazhna.

Za narančasti karate pojas (7. kyu) položili su: Sara Kuharić, Vida Markač, Nika Karahodžić, Christiana Jakuš Mejarec, Petar Kos, Julija Kovačević, Helena Marković, Nika Matijašević, Laura Serdoz, Anja Pavličić i Filip Šalaj.
 
28. SISAK KUP 2019.
01.06.2019. Sisak
2. mj. Leana Moškon Šarunić, učenice -36 kg
2. mj.Jan Mlinac, učenici -46 kg
20190601_150708.jpg
 
SVEUČILIŠNO PRVENSTVO ZAGREBA
25.5.2019. - Zagreb
1. mj. Stjepan Štimac, studenti -67 kg
20190525_112813.jpg
 
STJEPAN ZAUSTAVLJEN U 4. KOLU KARATE 1 - SERIJA A ISTANBUL
17./19.5.2019. Istanbul, Turska
cover-2019-karate-1-series-a-istanbul-may-17-19-001-e1550563122508.jpg
screenshot_20190518-185722_chrome.jpg
 
«« Početak « Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 46 - 50 od 558
Karate klub Stijena
Webmaster: Rafael Ribar | Kontakt