tn_IMG_4911 tn_IMG_4734 tn_IMG_5088 tn_DSC_0724 tn_DSC_0094 tn_IMG_1289 tn_IMG_0036 tn_IMG_8373 tn_DSC_0400 tn_IMG_8069
gif-animacija-mobitel-hrvatska-zast.gif
 stijena.gif

image0012.gif

 
karate-in-olympics.jpg
olympic_karate.jpg

REZULTATI 2018.

zlatna  = 34
srebrna  = 40
bronca

 = 68     

 
UKUPNO

    
 = 142

Marko Majerić

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 0

Leana Moškon Šarunić

ZLATO = 0; SREBRO = 2; BRONCA = 4

Leon Šančić

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Lorena Lešina

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 0

Tara Zelanto

ZLATO = 0; SREBRO = 2; BRONCA = 1

Mihael Cigrovski

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Jan Mlinac

ZLATO = 0; SREBRO = 2; BRONCA = 4

Petar Simić

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 1

Fran Čaćinović

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Marko Vrhovski

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 6

Lukas Vounasis

ZLATO = 0; SREBRO = 4; BRONCA = 4

Mia Greta Zorko

ZLATO = 17; SREBRO = 9; BRONCA = 7

Karla Šančić

ZLATO = 2; SREBRO = 2; BRONCA = 4

Matija Volenik

ZLATO = 1, SREBRO = 1, BRONCA = 4

Sven Slavulj

ZLATO = 1, SREBRO = 0, BRONCA = 2

Antonio Kopljar

ZLATO = 2; SREBRO = 2; BRONCA = 6

Petra Martinjak

ZLATO = 4; SREBRO = 4; BRONCA = 4

Dario Gluhinić

ZLATO = 8; SREBRO = 5; BRONCA = 9

Stjepan Štimac

ZLATO = 1; SREBRO = 1; BRONCA = 2

Nikola Herceg

ZLATO = 0; SREBRO = 2; BRONCA = 1

Ivan Herceg

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 2

NADOLAZEĆI TURNIRI

boxing_21.gif


  

                     


11./13.1. GRAND PRIX SAMOBOR   
SD Samobor

INFORMACIJE I PRIJAVE: 

EKARATE.EU

KARATE.COM.HR 

KARATE-ZG.HR

WKF - SPORT DATA

<< Sjecanj ’19 >>
Po Ut Sr Ce Pe Su Ne
 
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Članovi saveza


ekf.jpg

znak_hks.gif 
HRVATSKI KARATE SAVEZ
  CROATIAN KARATE UNION

Zagrebački karate savez
LJUBLJANA OPEN 2009.
tn_img_7893.jpg
U glavnom gradu Slovenije - Ljubljani, dana 28.11.2009. u organizaciji KK Olimija, nastupali smo na međunarodnom karate turniru "Ljubljana Open 2009.", na kojemu je učestvovalo preko 500 natjecatelja, 71 klubova iz 6 zemalja sa 7 najboljih natjecatelja iz "Stijene".
Ostvarili su odličan rezultat: 3 zlatne, 1 srebrnu i 2 brončane medalje.

Opširnije...
 
2. KOLO ŠKOLSKE LIGE U KATAMA
U nedjelju, 08.11. nastupali smo na 2. kolu školske lige u katama od 3 do 8 razreda.
Najuspješniji su bili: Nikola Ostrež (O.Š. Stenjevec ) u kategoriji 3. razreda C lige i
Martina Grbavac (O.Š. D. Tadijanović) u kategoriji 4. razreda C lige, osvojivši 2 boda.
Po 1 bod osvojili su: Marko Horvat i Marko Bačić.
Bez boda ostao je Matija Čop.
Sudio je naš sudac Goran Štimac
 
11. EURO KUP ISTRE
tn_img_7753.jpg
Na 11. međunarodnom karate turniru "Euro kup Istre", održan 07.11.u organizaciji kk "Finide", u novoj sportskoj dvorani "Žatika" u Poreču, nastupalo je preko 500 natjecatelja iz 68 klubova iz 8 zemalja (Austrije, Italije, Slovenije, Bosne i Hercegovine, Mađarske, Srbije, Slovačke i Hrvatske).
Nastupali smo sa 8 natjecatelja u borbama i osvojili smo 3 medalje:
1. mj. Kristijan Ostrež, kadet -52 kg
3. mj. Stjepan Štimac, ml. kadet -41 kg
3. mj. Davor Babić, ml. kadet -41 kg
Radi jake i brojne konkurencije treba istaknuti i osvajače 5. mj. koji su izgubili borbu za medalju:
Silvia Buzaljko (kadetkinja), Karlo Janeš (kadet), Andreas Lončarić (senior) i Ivana Šoić (seniorka).
Sudio je naš trener i sudac Goran Štimac
 
KUP PRIMORJA 2009.

tn_zamet.jpg
Iz Zagreba drugi dan se selimo na natjecanje u Rijeku, na međunarodni karate turniru "Kup primorja 2009." održan u novoj sportskoj dvorani u Zametu na kojemu je nastupalo je 313 natjecatelja, 41 klubova iz 3 zemlje (Slo, BiH i Hr). Nastupali smo sa 8 natjecatelja i osvojili:
1. mj. Kristian Antonić, ml. kadet -52 kg
1. mj. Ivana Šoić, ml. seniorka -60 kg
2. mj. Karlo Janeš, ml. kadet -57 kg
3. mj. Davor Babić, ml. kadet -41 kg
3. mj. Stjepan Štimac, ml. kadet -41 kg
3. mj. Andreas Lončarić, ml. senior - 68 kg
Bez medalje ostali su K. Ostrež i S. Buzaljko. Sudio je naš sudac Goran Štimac.
 
1. KOLO ŠKOLSKE LIGE U BORBAMA I KATAMA

U subotu, 24.10. održano je 1. Kolo osnovno školske lige u borbama od 3. - 8. razreda i u katama za 1. i 2. razrede. U borbama nastupali smo sa 9, a u katama sa 2 natjecatelja.
Najuspješniji sa tri pobjede (3 boda) je
- Kristian Antonić (5. i 6. razred, O.Š. Stenjevec).
Dvije pobjede i jedan neriješen rezultat (2,5 boda) osvojila je
- Mirella Graffel (5. i 6. razred, O.Š. Stenjevec).
Dva boda osvojili su:
- Dorian Hećimović (3. i 4. razred, O.Š. Stenjevec),
- Davor Babić (5. i 6. razred, O.Š. Stenjevec),
- Maja Plantić (5. i 6. razred, O.Š. D. Tadijanović),
- Silvia Buzaljko (7. i 8. razred, O.Š. D. Tadijanović).
Jedan i pol boda osvojili su:
- Dominik Vukušić (5. i 6. razred, O.Š. D. Tadijanović) i
- Karlo Janeš (7. i 8. razred, O.Š. D. Tadijanović).
Jedan bod osvojila je
- Danijela Štrok.
U katama 2. razreda, B lige prvi puta su nastupali naši najmljađi natjecatelji i po dvije pobjede osvojili su:
- Filip Miloš (O.Š. Stenjevec) i
- Luka Horvat (O.Š. D. Tadijanović).

     

 
«« Početak « Prethodna 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 426 - 430 od 480
Karate klub Stijena
Webmaster: Rafael Ribar | Kontakt