tn_IMG_1869 tn_Picture 045 tn_IMG_8005 tn_IMG_1065 P1220868 tn_IMG_3317 tn_IMG_0032 tn_DSC_0466 tn_IMG_8066 tn_IMG_4778
gif-animacija-mobitel-hrvatska-zast.gif
 stijena.gif

image0012.gif

 
karate-in-olympics.jpg
olympic_karate.jpg

REZULTATI 2018.

zlatna  = 25
srebrna  = 26
bronca

 = 52     

 
UKUPNO

    
 = 103

Leana Moškon Šarunić

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 2

Leon Šančić

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Lorena Lešina

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 0

Tara Zelanto

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Mihael Cigrovski

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Jan Mlinac

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 3

Petar Simić

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 1

Fran Čaćinović

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Marko Vrhovski

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 5

Lukas Vounasis

ZLATO = 0; SREBRO = 4; BRONCA = 4

Mia Greta Zorko

ZLATO = 12; SREBRO = 4; BRONCA = 6

Karla Šančić

ZLATO = 2; SREBRO = 2; BRONCA = 4

Matija Volenik

ZLATO = 1, SREBRO = 1, BRONCA = 3

Sven Slavulj

ZLATO = 0, SREBRO = 0, BRONCA = 2

Antonio Kopljar

ZLATO = 1; SREBRO = 1; BRONCA = 5

Petra Martinjak

ZLATO = 4; SREBRO = 3; BRONCA = 4

Dario Gluhinić

ZLATO = 7; SREBRO = 4; BRONCA = 2

Stjepan Štimac

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 1

Nikola Herceg

ZLATO = 0; SREBRO = 2; BRONCA = 1

Ivan Herceg

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 2

NADOLAZEĆI TURNIRI

boxing_21.gif


  

                

28./30.9. CROATIA OPEN
Rijeka, Zamet

13.10. DARFEST
Daruvar

20.10. HUNGARIAN OPEN
Budimpešta

20.10. MEMORIJAL IVANEC
Ivanec

27.10. RUDOLF PEREŠIN KUP
Kloštar Ivanić

17.11. PH KADETI/KINJE, U21-M
18.11. PH JUNIORI/KE, U21-Ž
Rijeka

24.11. HUNGARIAN TATAMI CUP
Budimpešta

30.11. PRVENSTVO BALKANA
KAD., JUN., U21
Dubrovnik

 

INFORMACIJE: 

EKARATE.EU

KARATE.COM.HR 

KARATE-ZG.HR

SPORTDATA

<< Rujan ’18 >>
Po Ut Sr Ce Pe Su Ne
     
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Članovi saveza


ekf.jpg

znak_hks.gif 
HRVATSKI KARATE SAVEZ
  CROATIAN KARATE UNION

Zagrebački karate savez
12. DELTA KUP
U Rijeci, 27.02.2010., u organizaciji karate kluba Delta, nastupali smo na tradicionalnom 12. karate turniru "Delta cup". Na turniru sudjelovalo je 320 natjecatelja, 40 klubova iz Hrvatske i Slovenije.
Prva mjesta osvojili su:
Davor Babić u kat. ml. kadeta -41 kg i
Dominik Vukušić u kat. ml. kadeta -57 kg.

3 mj. osvojili su: Kristian Antonić u kat. ml. kadeta -57 kg i Stjepan Štimac u kat. ml. kadeta -41 kg. Nastupali su još: Silvia Buzaljko, Maja Plantić, Dorian Hećimović i Karlo Jane.
 
KARATE POLAGANJE

tn_picture_052.jpg
U športskoj dvorani O.Š. Stenjevec u ponedjeljak, 22.02.2010. održali smo polaganje za žuti (8 kyu) i crveni karate pojas (6 kyu). Na polaganje je izašlo 19 članova kluba, te su svi uspješno položili za nova zvanja!

Opširnije...
 
22. Kup Mladosti 2010.
tn_img_8220.jpgU subotu, 20.02. nastupali smo u Ivanić Gradu na tradicionalnom "22. Kupu Mladosti". Na karate turniru sudjelovalao je 406 natjecatelja, 50 klubova iz Hrvatske i Slovenije. Najuspješniji i 1. mjesta osvojili su:
Nikola Ostrež u kat. kate, ml. učenici (7. i 8. kyu) i
Stjepan Štimac u kat. borbe, ml. kadeti -41 kg.
3. mjesta osvojili su:
Maja Plantić u kat. učenice +40 kg i Dominik Vukušić u kat. ml. kadeti -57 kg.
Nastupali su još: D. Babić, K. Antonić, K. Janeš i D. Hećimović.
Opširnije...
 
KARATE POLAGANJE ZA ŽUTI I CRVENI POJAS

tn_pojasevi.jpg

U ponedjeljak, 22.02.2010. u O.Š. Stenjevec, Bolnička cesta 92, održati ćemo polaganje za pojaseve:
8 kyu-žuti pojas u 19,30 sati;
6 kyu-crveni pojas u 20,15 sati.
Na polaganje izlaze samo oni koji su savladali tehniku za određeni stupanj, te redovito dolazili na treninge.

 

Opširnije...
 
KARATE PRVENSTVO ZAGREBA

tn_pobjednici_pz.jpg
Na prvenstvu Zagreba, 14.02.2010, u borbama za učenike, ml. kadete i seniore najuspješniji i 1. mjesto u kat. ml. kadeta -57 kg osvojio je Kristian Antonić (dečko u kimonu).
U istoj kategoriji 2. mj. osvojio je Dominik Vukušić, dok su treća mjesta osvojili:
Dorian Hećimović (učenik -42 kg),
Stjepan Štimac i Davor Babić (ml. kadeti -41 kg) i
Andreas Lončarić (senior -75 kg).
Nastupali su još: Maja Plantić, Karlo Janeš i Graffel Mirella.

Opširnije...
 
«« Početak « Prethodna 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 401 - 405 od 463
Karate klub Stijena
Webmaster: Rafael Ribar | Kontakt