IMG_4752 tn_IMG_7258 tn_DSC03564 tn_DSC_0175 tn_IMG_1814 tn_IMG_6686 tn_IMG_3835 tn_IMG_7278 tn_IMG_2549 tn_IMG_1736
gif-animacija-mobitel-hrvatska-zast.gif
 stijena.gif

image0012.gif

 
karate-in-olympics.jpg
olympic_karate.jpg

REZULTATI 2018.

zlatna  = 25
srebrna  = 26
bronca

 = 52     

 
UKUPNO

    
 = 103

Leana Moškon Šarunić

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 2

Leon Šančić

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Lorena Lešina

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 0

Tara Zelanto

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Mihael Cigrovski

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Jan Mlinac

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 3

Petar Simić

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 1

Fran Čaćinović

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Marko Vrhovski

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 5

Lukas Vounasis

ZLATO = 0; SREBRO = 4; BRONCA = 4

Mia Greta Zorko

ZLATO = 12; SREBRO = 4; BRONCA = 6

Karla Šančić

ZLATO = 2; SREBRO = 2; BRONCA = 4

Matija Volenik

ZLATO = 1, SREBRO = 1, BRONCA = 3

Sven Slavulj

ZLATO = 0, SREBRO = 0, BRONCA = 2

Antonio Kopljar

ZLATO = 1; SREBRO = 1; BRONCA = 5

Petra Martinjak

ZLATO = 4; SREBRO = 3; BRONCA = 4

Dario Gluhinić

ZLATO = 7; SREBRO = 4; BRONCA = 2

Stjepan Štimac

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 1

Nikola Herceg

ZLATO = 0; SREBRO = 2; BRONCA = 1

Ivan Herceg

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 2

NADOLAZEĆI TURNIRI

boxing_21.gif


  

                

28./30.9. CROATIA OPEN
Rijeka, Zamet

13.10. DARFEST
Daruvar

20.10. HUNGARIAN OPEN
Budimpešta

20.10. MEMORIJAL IVANEC
Ivanec

27.10. RUDOLF PEREŠIN KUP
Kloštar Ivanić

17.11. PH KADETI/KINJE, U21-M
18.11. PH JUNIORI/KE, U21-Ž
Rijeka

24.11. HUNGARIAN TATAMI CUP
Budimpešta

30.11. PRVENSTVO BALKANA
KAD., JUN., U21
Dubrovnik

 

INFORMACIJE: 

EKARATE.EU

KARATE.COM.HR 

KARATE-ZG.HR

SPORTDATA

<< Rujan ’18 >>
Po Ut Sr Ce Pe Su Ne
     
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Članovi saveza


ekf.jpg

znak_hks.gif 
HRVATSKI KARATE SAVEZ
  CROATIAN KARATE UNION

Zagrebački karate savez
POLAGANJE ZA ŽUTI POJAS
20171220_145147.jpg
U ponedjeljak 18.12.2017. u OŠ Stenjevec za članove KK Stijena održano je polaganje za žuti pojas (8. kyu). Za žuti pojas uspješno su položili: Zak Đermanović, Sara Goldin, Fran Jurčić, Viktor Butković, Jan Braim, Sara i Jana Vuković, Lana i Tin Hađina, Tonka Gea Samardžić, Tomislav Abramović, Petar Čiverica, Mislav Vilić, Helena Marković, Mihael Nikić, Lukas Mujkić, Tadej MažićLukas Štefanac, Chiara Stela Bošnjak i David Burazer.
Čestitamo na novim zvanjima!
 
STJEPAN SREBRNI NA PRVENSTVU HRVATSKE U BORBAMA EKIPNO ZA KK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
20171217_143535_resized.jpg
U nedjelju 17.12.2017. u Zagrebu, održano je Prvenstvo Hrvatske za seniore u borbama ekipno, gdje je nastupao Stjepan Štimac sa kolegama i prijateljima iz Karate kluba Hrvatski Dragovoljac i osvojio srebrnu medalju.
 
KADETSKA ŽENSKA EKIPA PRVAKINJE BALKANA 2017.

  20171209_200559_resized.jpg

20171209_200853_resized.jpg
20171209_094447_resized.jpg

Od 8./10.12.2017. u Herceg Novom, Crna Gora održano je 18. Prvenstvo Balkana za kadete, juniore i U21, gdje je za Hrvatsku karate reprezentaciju sudjelovalo 4 natjecatelja iz KK Stijena (Stjepan, Mia, Dario i Jakov). U pojedinačnom nastupu nismo uspjeli osvojiti medalju, najbliže je bio Dario Gluhinić koji je zauzeo 7. mj. u kategoriji kadeta -70 kg (2 dobivena i 2 izgubljena meča). Ali smo zato u ekipnom nastupu borbe kadetkinje, gdje je sudjelovala naša Mia Greta Zorko, osvojili najvrijedniji trofej, zlatnu medalju! U prvom kolu pobijeđujemo Bugarsku 2:0, u drugom kolu Makedoniju 2:1, u trećem kolu Kosovo 2:1 i u finalu Sloveniju 2:0.
Sastav hrvatske ženske kadetske borbene ekipe koja je osvojila Balkan 2017. su: Mia Greta Zorko, Ema Juričić, Petra Nuić i Paula Šogorić.
Bravo cure!
U mlađe seniorskom ekipnom sastavu (Štimac, Kondić, Lulić, Pavić i Benčan) nakon tijesnog poraza od Crne Gore, pobijedom nad BiH i porazom od Srbije osvojili smo 5. mj.
20171213_113145.jpg

 
STIJENE NA PRVENSTVU HRVATSKE ZA KADETE/KINJE I U21 OSVOJILE 2 SREBRA I 1 BRONCU
20171204_091910_3.jpg
20171202_154846_resized_3.jpg
20171202_175657_resized_3.jpg
Čavle, 2./3.12.2017.
2. mj. Stjepan Štimac U21-67 kg
2. mj. Dario Gluhinić kadeti -70 kg
3. mj. Mia Greta Zorko kadetkinje +54 kg
Nastupao je i Jakov Fember u kategoriji kadeta -57 kg
 
13. KARATE KUP SVETI NIKOLA
20171125_175346_resized.jpg20171125_183726_resized.jpg20171125_181556_resized.jpg20171125_184035_resized.jpg
Stijene osvojile 8 medalja u na 13. Karate kupu Sveti Nikola u Varaždinu, 25.11.2017.
1. mj. Mia Greta Zorko kadetkinje +54 kg
1. mj. Dario Gluhinić kadeti -70 kg
1. mj. Jakov Fember kadeti -57 kg
2. mj. Antonio Kopljar ml.kadeti -45 kg...
2. mj. Marko Vrhovski ml. kadeti -48 kg
3. mj. Lukas Vounasis kadeti -57 kg
3. mj. Mia Greta Zorko juniorke +59 kg
3. mj. Petra Martinjak ml. kadetkinje -55kg
Ovoga puta bez medaje ostali su: Matija i Marko Volenik, te Sven Slavulj.
 
«« Početak « Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 41 - 45 od 463
Karate klub Stijena
Webmaster: Rafael Ribar | Kontakt