tn_DSC_0698 IMG_4588 tn_IMG_6019 tn_IMG_1963 IMG_4807 tn_DSC_0250 IMG_4428 tn_DSC_0198 tn_IMG_8532 tn_IMG_1122
gif-animacija-mobitel-hrvatska-zast.gif
 stijena.gif

image0012.gif

 
karate-in-olympics.jpg
olympic_karate.jpg

REZULTATI 2018.

zlatna  = 34
srebrna  = 40
bronca

 = 68     

 
UKUPNO

    
 = 142

Marko Majerić

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 0

Leana Moškon Šarunić

ZLATO = 0; SREBRO = 2; BRONCA = 4

Leon Šančić

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Lorena Lešina

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 0

Tara Zelanto

ZLATO = 0; SREBRO = 2; BRONCA = 1

Mihael Cigrovski

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Jan Mlinac

ZLATO = 0; SREBRO = 2; BRONCA = 4

Petar Simić

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 1

Fran Čaćinović

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Marko Vrhovski

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 6

Lukas Vounasis

ZLATO = 0; SREBRO = 4; BRONCA = 4

Mia Greta Zorko

ZLATO = 17; SREBRO = 9; BRONCA = 7

Karla Šančić

ZLATO = 2; SREBRO = 2; BRONCA = 4

Matija Volenik

ZLATO = 1, SREBRO = 1, BRONCA = 4

Sven Slavulj

ZLATO = 1, SREBRO = 0, BRONCA = 2

Antonio Kopljar

ZLATO = 2; SREBRO = 2; BRONCA = 6

Petra Martinjak

ZLATO = 4; SREBRO = 4; BRONCA = 4

Dario Gluhinić

ZLATO = 8; SREBRO = 5; BRONCA = 9

Stjepan Štimac

ZLATO = 1; SREBRO = 1; BRONCA = 2

Nikola Herceg

ZLATO = 0; SREBRO = 2; BRONCA = 1

Ivan Herceg

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 2

NADOLAZEĆI TURNIRI

boxing_21.gif


  

                     


11./13.1. GRAND PRIX SAMOBOR   
SD Samobor

INFORMACIJE I PRIJAVE: 

EKARATE.EU

KARATE.COM.HR 

KARATE-ZG.HR

WKF - SPORT DATA

<< Sjecanj ’19 >>
Po Ut Sr Ce Pe Su Ne
 
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Članovi saveza


ekf.jpg

znak_hks.gif 
HRVATSKI KARATE SAVEZ
  CROATIAN KARATE UNION

Zagrebački karate savez
MIA GRETA ZORKO NASTUPA NA KVALIFIKACIJSKOM TURNIRU ZA OLIMPIJSKE IGRE MLADIH 2018.
mia_greta_zorko.jpg
U dva dana 29./30.6.2018., Hrvatska, Grad Umag će biti domaćin velikog međunarodnog natjecanja, Kvalifikacijskog karate turnira za Olimpijske igre mladih.
Pravo nastupa za Hrvatsku karate reprezentaciju je izborila naša Mia koja će nastupati u kategoriji juniorke + 59 kg. U njezinoj kategoriji nastupaju 42 reprezentativke iz svih kontinenata i samo 4 najbolje natjecateljice će moći nastupati na OI mladih koji će se održati u Buenos Airesu, Argentini.
Sa svojim klubom je odradila odlične odlične pripreme, te joj želimo puno sreće i uspjeha.
Sretno Mia!
 
STIJENE USPJEŠNO POLOŽILE ZA NOVA KARATE ZVANJA
20180613_214957.jpg
20180613_202646.jpg
U srijedu 13.6.2018. u OŠ Stenjevec, Karate klub Stijena je za svoje članove organizirao polaganje za nova karate zvanja (pojaseve). Na polaganje je izašlo 28 članova kluba, te su svi uspješno položili za nova zvanja.
Za žuti pojas (8. kyu) položili su:
Fran Vilić, Franko Surjan, Toma Mažić i Daryna Kolodiazhna.
Za naranđasti pojas (7. kyu) položili su:
Petar Čiverica, Mislav Vilić, Iva Kajba, Lukas Mujkić, Tadej Mažić, Chiara Stella Bošnjak, David Burazer, Tomislav Abramović, Sara Goldin, Jan Braim, Lana Hadžina, Tin Hadžina i Tonka Gea Samardžić.
Za plavi pojas (4. kyu) položili su:
Leon Šančić, Karen Mabel Marčeta, Marko Vrhovski i Marko Volenik.
Za ljubičasti pojas (3. kyu) položili su:
Antonio Kopljar, Matija Volenik, Leon Prpić, Sven Slavulj i Karla Šančić.
Za smeđi pojas (2. kyu) položili su:
Petra Martinjak i Vili Beber.
Čestitamo Stijenama na novim položenim zvanjima!
 
PRVENSTVO UČENIKA ZAGREBAČKIH OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA
20180610_233110.jpg20180610_233042.jpg20180610_233133.jpg20180610_233213.jpg20180610_233238.jpg
U nedjelju 10.6.2018. u SD Pešćenica održano je Prvenstvo učenika osnovnih i srednjih škola grada Zagreba u borbama i katama. U prijavljenih 17 kategorija, naše Stijene osvojile su 13 medalja (1 zlato, 2 srebra i 10 bronci).
1. mj. Mia Greta Zorko, SŠ 1/2 razred srednja
2. mj. Karla Šančić, OŠ 7/8 razred  laka
2. mj. Leana Moškon Šarunić, OŠ 1/2 razred teška
3. mj. Lukas Vounasis, SŠ 1/2 razred laka
3. mj. Dario Gluhinić, OŠ 7/8 razred teška
3. mj. Petra Martinjak, OŠ 7/8 razred laka
3. mj. Marko Vrhovski, OŠ 7/8 razred srednja
3. mj. Antonio Kopljar, OŠ 5/6 razred srednja
3. mj. Tara Zelanto, OŠ 3/4 razred srednja
3. mj. Jan Mlinac, OŠ 3/4 razred poluteška
3. mj. Mihael Cigrovski, OŠ 1/2 razred laka
3. mj. Marko Šančić, OŠ 1/2 razred laka
3. mj. Leana Moškon Šarunić, OŠ 2. razred - Kate
 
27. SISAK KARATE KUP 2018.
34366438_10211722742015044_1089888186613628928_n.jpg
Na 27. Karate kupu Sisak, održan 2.6.2018. naše nove Stijene ostvarile su zavidan uspjeh.
Rezultati:
2. mj. Fran Čačinović kata učenici B kat.
2. mj. Jan Mlinac učenici -42 kg
2. mj. Antonio Kopljar ml. kadeti -52 kg
3. mj. Leana Moškon Šarunić ml. učenice -32 kg
3. mj. Jan Mlinac kata učenici B kat.
3. mj. Marko Vrhovski ml. kadeti -52 kg
 
MIA BRONČANA NA YOUTH LEAGUE SOFIJA 2018.

33712159_10211677556845443_1169129328202481664_n.jpg
33553549_10211665740150033_259810770827608064_o.jpg
33360566_10211663329209761_4658242231260413952_n.jpg
Od 25./27.5.2018. u glavnom gradu Bugarske, Sofija održana je Svjetska Karate 1 liga mladih na kojemu je nastupalo 1878 natjecatelja iz 72 zemlje. 
Pet naših Stijena nastupalo je za selekciju Hrvatskog karate saveza i ostvarili izvrstan rezultat, Mia je osvojila brončanu medalju u kadetkinjama +54 kg, a Dario 7. mjesto u kadetima +70 kg. 
U Miinoj kategoriji nastupalo je 96 natjecatelja iz 37 zemalja. U prvom kolu tjesno gubi 1:0 od Bjeloruskinje, koja je na kraju osvojila zlatnu medalju, te Miji otvara vrata kroz repasaž za osvajanje brončane medalje. U prvoj borbi repasaža Kikenom pobijeđuje Engleskinju, u drugom meču Austrijanku 6:0, u trećem meču Švicarku 10:2, četrvtom meču Italiju 6:1 i na kraju Hrvaticu Emu Juričić na Senshu 1:1. Kroz cijeli repasaž je dominirala i prošla kao brzi vlak, te zasluženo osvojila brončanu medalju. Dobila je brojne pohvale od domaćih i stranih trenera i sudaca za prikazane atraktivne borbe.
Prvog dana Lige mladih nastupali su naši dečki, gdje je Dario u 
kategoriji kadeta +70 kg, kroz pet teških mečeva osvojio 7. mjesto. Nanizao je dvije pobijede, protiv Nizozemca 2:0 i Albanca 1:0. U trećem kolu gubi od Francuza 5:0, koji je također na kraju osvojio zlato, te i Dariju daje drugu prliku kroz repasaž osvojiti medalju. U prvom kolu repasaža pobijeđuje odličnog Slovaka 2:0. Na žalost u drugom kolu repasaža zaustavljen je od Talijana 5:0. U njegovoj kategoriji bilo je 49 natjecatelja iz 24 zemlje, te je 7 mj. odličan uspjeh.
U kategoriji kadeta -57 kg, Lukas Vounasis je pokazao dobar meč sa Mađarom, na žalost u sljedećem meču izgubio od  natjecatelja BIH. U kategoriji U14 +47 kg, Karla Šančić je osvojila dvije pobijede protiv BIH i Makedonije, ali protiv Dankinje dalje nije išlo. Petra Martinjak nastupala je u istoj kategoriji, ali je na žalost izgubila u prvom kolu protiv Grkinje.

 
«« Početak « Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 26 - 30 od 480
Karate klub Stijena
Webmaster: Rafael Ribar | Kontakt