P1220760 tn_IMG_6455 tn_IMG_6839 tn_IMG_6901 tn_IMG_8502 tn_Oekotel2 tn_IMG_0060 tn_Picture 043 tn_IMG_2562 tn_IMG_6641
gif-animacija-mobitel-hrvatska-zast.gif
 stijena.gif

image0012.gif

 
karate-in-olympics.jpg
olympic_karate.jpg

REZULTATI 2018.

zlatna  = 23
srebrna  = 23
bronca

 = 48     

 
UKUPNO

    
 = 94

Leana Moškon Šarunić

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 2

Leon Šančić

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Lorena Lešina

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 0

Tara Zelanto

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Mihael Cigrovski

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Jan Mlinac

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 3

Petar Simić

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 1

Fran Čaćinović

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Marko Vrhovski

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 5

Lukas Vounasis

ZLATO = 0; SREBRO = 4; BRONCA = 4

Mia Greta Zorko

ZLATO = 11; SREBRO = 2; BRONCA = 5

Karla Šančić

ZLATO = 2; SREBRO = 2; BRONCA = 4

Matija Volenik

ZLATO = 1, SREBRO = 1, BRONCA = 2

Sven Slavulj

ZLATO = 0, SREBRO = 0, BRONCA = 2

Antonio Kopljar

ZLATO = 1; SREBRO = 1; BRONCA = 4

Petra Martinjak

ZLATO = 4; SREBRO = 3; BRONCA = 4

Dario Gluhinić

ZLATO = 6; SREBRO = 3; BRONCA = 1

Stjepan Štimac

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 1

Nikola Herceg

ZLATO = 0; SREBRO = 2; BRONCA = 1

Ivan Herceg

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 2

NADOLAZEĆI TURNIRI

boxing_21.gif


  

              

1.9. MEĐIMURJE OPEN
Čakovec

8.9. ZAGREB KUP
SD Kutija Šibica

15.9. KARLOVAC OPEN

Karlovac

28.9. CROATIA OPEN
Rijeka 
 

INFORMACIJE: 

EKARATE.EU

KARATE.COM.HR 

KARATE-ZG.HR

SPORTDATA

<< Ozujak ’18 >>
Po Ut Sr Ce Pe Su Ne
   
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Članovi saveza


ekf.jpg

znak_hks.gif 
HRVATSKI KARATE SAVEZ
  CROATIAN KARATE UNION

Zagrebački karate savez
MIA SREBRNA NA 38. GRAND PRIX SLOVAKIA 2018.
banner_3401.jpg

Od 09. do 11. ožujka 2018. u Bratislavi, Slovačka održan je 38. po redu tradicionalni međunarodni karate turnir GRAND PRIX SLOVAKIA 2018. U tri dana nastupalo je 1930 natjecateljki i natjecatelja iz 26 države. 

U subotu nastupali su natjecatelji od uzrasta kadeta/kinja, gdje smo imali dva predstavnika koji su nastupali za selekciju Hrvatskog karate saveza, te osvojili jednu vrijednu srebrnu medalju. Osvojila ju je Mia Greta Zorko u kategoriji kadetkinje +54 kg.
Nanizala je pet uvjerljivih pobijeda, bez ijednog izgubljenog boda, protiv natjecateljica iz Mađarske (3:0), Slovačke (4:0), Mađarske (1:0), Hrvatske (0:0) i Poljske (1:0). U šestom meču, finalu radi protiv natjecateljice iz Austrije i nakon nerješenog rezultata (2:2) gubi zbog prednosti prvog boda "Senchu". U njezinoj kategoriji je nastupalo 48 natjecateljica iz 10 zemalja, te je srebrna medalja odličan rezultat.
Za selekciju HKS-a nastupao je Dario Gluhinić u kadetima +70 kg koji nažalost u gubi u drugom kolu.

U nedjelju, za selekciju Zagrebačkog karate saveza, nastupali su mlađi uzrasti, gdje smo imali troje predstavnika u kategoriji mlađi kadeti/kinje: Petru Martinjak, Karlu Šančić i Antonia Kopljara. Najuspješnija među njima je bila Petra Martinjak koja je nakon četiri meča osvojila 7 mj. u ml. kadetkinjama +55 kg. Jednu pobijedu je ostvarila Karla Šančić, dok je Antonio Kopljar izgubio u prvom kolu.

 
POLAGANJE ZA POJAS
20180305_224806.jpg
20180305_194241.jpg
20180305_194147.jpg
U ponedjeljak 5.3.2018. u OŠ Stenjevec održano je polaganje za naranđasti i crveni pojas. Na polaganje je izašlo 33 članova Karate kluba Stijena, te su svi uspješno položili za nova karate zvanja.
Čestiatmo!
 
13. ZAGREBAČKA KARATE LIGA U BORBAMA 2018.
20180304_173655.jpg
20180304_173620.jpg
13. Zagrebačka karate liga - borbe, SD Dubrava 4.3.2018.
1. mj. Dario Gluhinić kadeti - teška kategorija
1. mj. Karla Šančić ml. kadetkinje - srednja kategorija
3. mj. Petra Martinjak ml. kadetinje - poluteška kategorija
3. mj. Antonio Kopljar ml. kadeti - srednja kategorija
 
26. TATAMI CUP 2018.
20180224_184407.jpg
Na 26. međunarodnom karate natjecanju "Tatami Cup 2018." održan 24.2.2018. u Budimpešti, Mađarska, Mia Greta Zorko u sastavu selekcije Zagrebačkog karate saveza osvojila je brončanu medalju u kadetkinja +54 kg. 
Za selekciju ZKS-a nastupala je i Petra Martinjak koja je izgubila u drugom kolu i Dario Gluhinić koji nažalost gubi u prvom kolu od Ukrajinca.
 
2. KARATE LIGA U BORBAMA

0f11195eb6b7e0c9c61d4f1bd8a64530_w480.jpg

U nedjelju 18.2.2018. u SD Pešćenica održan je 2. turnir karate lige u borbama, gdje su naše Stijene ostvarile:
4 pobijede - Dario Gluhinić
3 pobijede - Antonio Kopljar
2 pobijede -  Karla Šančić, Marko Volenik i Matija Volenik
1 pobijedu - Petra Martinjak, Sven Slavulj i Vili Beber
0 pobijeda - Leon Šančić 

 
«« Početak « Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 21 - 25 od 457
Karate klub Stijena
Webmaster: Rafael Ribar | Kontakt