tn_IMG_4575 IMG_4409 tn_DSC03564 tn_IMG_2244 tn_IMG_4800 tn_IMG_4725 tn_DSC_0419 tn_IMG_4088 tn_IMG_7508 tn_IMG_3754
gif-animacija-mobitel-hrvatska-zast.gif
 stijena.gif

image0012.gif

 
karate-in-olympics.jpg
olympic_karate.jpg

REZULTATI 2018.

zlatna  = 25
srebrna  = 26
bronca

 = 52     

 
UKUPNO

    
 = 103

Leana Moškon Šarunić

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 2

Leon Šančić

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Lorena Lešina

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 0

Tara Zelanto

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Mihael Cigrovski

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Jan Mlinac

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 3

Petar Simić

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 1

Fran Čaćinović

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 1

Marko Vrhovski

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 5

Lukas Vounasis

ZLATO = 0; SREBRO = 4; BRONCA = 4

Mia Greta Zorko

ZLATO = 12; SREBRO = 4; BRONCA = 6

Karla Šančić

ZLATO = 2; SREBRO = 2; BRONCA = 4

Matija Volenik

ZLATO = 1, SREBRO = 1, BRONCA = 3

Sven Slavulj

ZLATO = 0, SREBRO = 0, BRONCA = 2

Antonio Kopljar

ZLATO = 1; SREBRO = 1; BRONCA = 5

Petra Martinjak

ZLATO = 4; SREBRO = 3; BRONCA = 4

Dario Gluhinić

ZLATO = 7; SREBRO = 4; BRONCA = 2

Stjepan Štimac

ZLATO = 0; SREBRO = 0; BRONCA = 1

Nikola Herceg

ZLATO = 0; SREBRO = 2; BRONCA = 1

Ivan Herceg

ZLATO = 0; SREBRO = 1; BRONCA = 2

NADOLAZEĆI TURNIRI

boxing_21.gif


  

                

28./30.9. CROATIA OPEN
Rijeka, Zamet

13.10. DARFEST
Daruvar

20.10. HUNGARIAN OPEN
Budimpešta

20.10. MEMORIJAL IVANEC
Ivanec

27.10. RUDOLF PEREŠIN KUP
Kloštar Ivanić

17.11. PH KADETI/KINJE, U21-M
18.11. PH JUNIORI/KE, U21-Ž
Rijeka

24.11. HUNGARIAN TATAMI CUP
Budimpešta

30.11. PRVENSTVO BALKANA
KAD., JUN., U21
Dubrovnik

 

INFORMACIJE: 

EKARATE.EU

KARATE.COM.HR 

KARATE-ZG.HR

SPORTDATA

<< Rujan ’18 >>
Po Ut Sr Ce Pe Su Ne
     
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Članovi saveza


ekf.jpg

znak_hks.gif 
HRVATSKI KARATE SAVEZ
  CROATIAN KARATE UNION

Zagrebački karate savez
PRVENSTVO ZAGREBA U BORBAMA
29983409_10211396244372807_2081520479419511932_o.jpg
U nedjelju 8.4.2018. god. održano je Prvenstvo Zagreba u borbama pojedinačno i ekipno za sve uzraste osim kategorije U21 i seniore/ke.
Naše Stijene ostvarile su odličan rezultat, od 24 prijava osvojili smo čak 21 medalju (5 zlata, 5 srebra i 11 bronci) i u ukupnom poretku zagrebačkih karate klubova zauzeli smo 3. mjesto.
Rezultati Stijena:
1. mj.  Ekipno borbe kadetkinje (Zorko, Šančić i Martinjak)
1. mj. Dario Gluhinić kadeti +70 kg
1. mj. Mia Greta Zorko kadetkinje +54 kg
1. mj. Petra Martinjak -54 kg
1. mj. Antonio Kopljar ml. kadeti -52 kg
2. mj. Ekipno borbe kadeti (Gluhinić, Vounasis, Ivan i Nikola Herceg)
2. mj. Mia Greta Zorko juniorke +59 kg
2. mj.  Lukas Vounasis kadeti -57 kg
2. mj. Petra Martinjak ml. kadetkinje -55 kg
2. mj. Matija Volenik učenici -34 kg
3. mj.  Lukas Vounasis juniori -61 kg
3. mj. Karla Šančić kadetinje -54 kg
3. mj. Ivan Herceg kadeti -70 kg
3. mj. Marko Vrhovski kadeti -52 kg
3. mj. Karen Mabela Marčeta ml. kadetkinje +55 kg
3. mj. Karla Šančić ml. kadetinje -55 kg
3. mj. Matija Volenik ml. kadeti -36 kg
3. mj. Marko Vrhovski ml. kadeti -52 kg
3. mj. Leon Šančić ml. kadeti -41 kg
3. mj. Sven Slavulj učenici -46 kg
3. mj. Leon Šančić učenici -42 kg

 
9. PODRAVINA OPEN 2018.
30261477_10211385265778349_3007330582806236830_n.jpg
9. Podravina Open, Đurđevac 7.4.2018.
Mia Greta Zorko osvojila je zlatnu medalju i poklon bon u vrijednosti od 1000 kn u kadetkinjama Open. Treba spomenuti da je Mia u finalu pobijedila aktualnu viceprvakinju svijeta Ivanu Kamenovu iz Bugarske.
Dario Gluhinić je bio blizu osvajanja istog odličja, međutim morao se zadovoljiti srebrnom medaljom u kategoriji Open kadeti.
 
15. TAD KUP 2018.
29351660_10211314172441060_4612122864722744047_o.jpg
Dario Gluhinić osvojio je zlatnu medalju sa kadetskom ekipom u borbama u sastavu selekcije Hrvatskog karate saveza na 15. Tad kup-u 2018. u Rijeci, 25.3.2018., gdje je nastupalo 587 natjecatelja iz 5 zemalja.
 
13. CRO CUP 2018.
29542557_10211295336210166_6960710533186079262_n.jpg
29541966_10211295335450147_5632415200004040132_n.jpg
13. Cro Cup, Nedelišće 24.3.2018.
1. mj. Petra Martinjak ml. kadetkinje -55 kg

1. mj. Matija Volenik učenici -34 kg
3. mj. Karla Šančić ml. kadetkinje -55 kg
Ovaj put je dobro radio, ali na žalost izgubio Antonio Kopljar.
 
10. KARATE KUP BUSHIDO
29342551_10211256519039761_5773586556977784203_n.jpg

29387061_10211256519919783_1482615506797856697_n.jpg
10. Karate kup Bushido, Zagreb 18.3.2018.
Nastupalo je 650 natjecatelja, 71 klub iz 7 zemalja
Rezultati KK Stijena:
1. mj. Dario Gluhinić kadeti +70 kg
1. mj. Mia Greta Zorko kadetkinje +54 kg
2. mj. Petra Martinjak ml. kadetkinje -55 kg
3. mj. Mia Greta Zorko Bushido izazov (jun. - U21)
3. mj. Matija Volenik učenici -34 kg
Nastupali su: Sven Slavulj, Marko Volenik, Vili Beber i Antonio Kopljar.
 
«« Početak « Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 21 - 25 od 463
Karate klub Stijena
Webmaster: Rafael Ribar | Kontakt