DARIO GLUHINIĆ OSVOJIO BRONCU I MIA GRETA ZORKO SREBRO NA PRVENSTVU BALKANA 2018.
Od 3.11. do 2.12.2018. u Dubrovniku održano je 19. Karate prvenstvo Balkana za kadete, juniore i U21 na kojemu je nastupalo 843 natjecatelja iz 12 zemalja. U izuzetno jakoj konkurenciji uspjeli smo osvojiti dvije medalje. Dario je osvojio brončanu medalju u kategoriji kadeta +70 kg, a Mia srebro u kategoriji juniorke borbe ekipno. Dario je imao pet mečeva. Pobijedio je natjecatelje iz BiH 2:0 i Makedonije 1:0, izgubio od Turčina 1:0, te u repasažu pobijedio natjecatelje iz Crne Gore 2:0 i BiH 3:0.
Mia u pojedinačnom nastupu nije imala sreće. Nakon sjajne pobijede od 6:0 protiv Makedonke, nepravedno gubi od Crnogorke. Imala je i repasaž, međutim gubi prvo kolo repasaža od Srpkinje, te zauzima 7. mj. u kategoriji juniorke +59 kg.
Zadnjeg dana Prvenstva Balkana slijede borbe ekipno. Mia je nastupala za juniorsku ekipu Hrvatske karate reprezentacije i osvojila srebrnu medalju. Pobijele su redom reprezentacije Srbije, Rumunjske i Makedonije. Nažalost u finalu gube od reprezentacije BiH.
Kadetska ekipa Hrvatske karate reprezentacije, gdje je i naš Dario nastupao, ostala je bez medalje. Nakon dvije pobijede protiv Makedonije i Slovenije i dva poraza protiv Srbije i Cipra, osvojili smo 5. mj.