15. KARATE CROATIA OPEN 2015.

U dva dana 3./4.10.2015. održan je 15. po redu međunarodni karate turnir Croatia Open 2015. Ove godine na turniru su učestvovali izuzetno kvalitetni natjecatelji sa brojnim prijavama u kategorijama. Sveukupno je učestvovalo 1582 natjecatelja, 170 karate klubova iz 16 zemalja. Prvog dana sudjelovali su seniori, ml. seniori i kadeti u borbama. Nismo osvojili medalju, ali dva 5. mj. su vrijedna pohvale. U kategoriji ml. senior -67 kg kroz 4 kvalitetna meča, 5. mj. osvojio je Stjepan Štimac (+ 2 meča u seniorima). Drugo 5. mj. osvojio je Franjo Rajaković u kategoriji kadeta -52 kg. Njegova kategorija je bila najbrojnija, ukupno 52 natjecatelja, te je morao odraditi 6 jakih mečeva. Sve pohvale našim Stijenama, jer su tek nedavno ušli u stariji uzrast, te pokazali odličnu kvalitetu u borbama!
Drugog dana nastupali su naši mlađi natjecatelji i tu je palo par medalja. Dva srebra i dvije brončane medalje konačni je rezultat našeg kluba. I tu su, večinom kategorije bile izuzetno kvalitetne i brojne. Srebrnu medalju osvojile su naše cure, Mia Greta Zorko u kategoriji ml. kadetkinja -50 kg (4 meča) i Petra Martinjak u kategoriji učenica -44 kg (2 meča). Brončane medalje osvojili su naš dečki, Lukas Vounasis u kat. ml. kadeta -36 kg i Dario Gluhinić u kat. ml. kadeta -52 kg. Treba također spomenuti i povaliti 5. mj. Jakova Fembera u kat. ml. kadeta -41 kg. Svi dečki su imali po 4 meča i pobijeđivali strane i domaće natjecatelje.
Nastupali su još Karla Šančić i Matija Volenik.