24. KARATE KUP MLADOSTI
Na 24. tradicionalnom međunarodnom karate turniru "Kup mladosti 2012.", održan 18.02.2012. u Ivanić Gradu nastupalo je 440 natjecatelja iz Hrvatske, Slovenije i Slovačke. Iz Karate kluba Stijena nastupalo je 11 natjecatelja u borbama i katama. Najviše medalja smo ovoga puta osvojili u kategoriji kata. U katama najvrijednija medalja, brončanog sjaja osvojila je Mia Greta Zorko u ml. učenicima (7.,8.,9. god.). U uzrastu učenica nižih pojaseva (8.,7.,6 kyu) srebrnu medalju osvojila je Marta Paladin i još jednu brončanu medalju u istoj kategoriji osvojila je Lucija Galić. Najvrijedniju medalju, zlatnog sjaja osvojio je Stjepan Štimac u borbama, kategorija kadeta -57 kg. Bez medalje ostali su: Franjo i Stjepan Rajaković, Despina i Lukas Vounasis, Petra Mlađan i Dorian Hećimović. Na turniru sudili su karate suci Goran Štimac i Ivana Šoić.