BOŽIĆNI KUP 2011.

Natjecateljsku 2011 godinu  završili smo sa Božićnim turnirom održan u Zagrebu, 17.12. u sportskoj dvorani Sutinska Vrela. Na natjecanju sudjelovalo je 550 natjecatelja iz Italije, BIH i Hrvatske. Na izuzetno jakom turniru naše "Stijene" ovoga puta osvojile su samo tri medalje. Nakon turnira u Karlovcu koji je održan prošle subote, Stjepan Štimac je potvrdio svoju zlatnu medalju u kadetima -52 kg (3 meča) pobijedivši u finalu reprezentativca BIH. Drugu zlatnu medalju osvaja naša katašica Rujana Perić u kategoriji ml. kadetkinja 8.-5. kyu-a. Također medalju u katama, ali brončanog sjaja osvojio je Stjepan Rajaković u kategoriji učenika 8.-6.kyu-a. Iz karate kluba Stijena nastupalo je 11 natjecatelja i očekivali smo još koju medalju, nažalost ovoga puta nismo imali sportske sreće. Nastupali su još: Mia Greta Zorko, Katarina Kajfeš, Franjo Rajaković, Lucija Galić, Dorian Hećimović, Davor Babić, Mirella Graffel i Silvia Buzaljko. Sudili su karate suci Goran Štimac i Ivana Šoić.