KARATE MEMORIJAL IGOR MALEK
U nedjelju 11.12.2011. u organizaciji karate kluba Tigar nastupali smo u Sisku na memorijalnom karate turniru posvećen mladom treneru kluba Igoru Maleku koji je ove godine tragično preminuo u prometnoj nesreći. Njemu u čast sudjelovalo je 180 natjecatelja iz 16 karate klubova u kategoriji kata pojedinačno i ekipno. Iz karate kluba Stijena nastupalo je naših 8 kataša i 1 ekipa. Ovoga puta medalje su nam osvojile samo cure. Najuspješnija je bila Mia Greta Zorko osvojivši srebrnu medalju u mlađim učenicama, dok je u kategoriji učenica, nižih pojaseva, brončanu medalju osvojila Marta Paladin. U ekipnom sastavu učenice-kate, Mia, Marta i Lucija osvojile su također brončanu medalju. Nastupali su još: Franjo i Stjepan Rajaković, Danijel Smolčić, Lucija Galić, Katarina Kajfeš i Rujana Perić. Sudila je Ivana Šoić.