KARATE AUSTRIAN JUNIOR OPEN 2011.
Zadnje karate natjecanje za ovu natjecateljsku sezonu završili smo sa turnirom Austian Junior Open, održan u Salzburgu 18. i 19.06.2011. Na izuzetno jakom međunarodnom natjecanju sudjelovalo je 1085 natjecatelja iz 26 zemalja. Ovo je prvi put da smo se vratili sa jednog turnira, a da nismo osvojili niti jednu medalju. Stjepan, Davor, Marko i Dominik, svi su izgubili u prvom kolu izuzev Silvije Buzaljko koja se kroz 4 odrađena meča domogla 7 mjesta u kadetkinjama +54 kg. Osim lošeg rezultata, za utjehu možemo reči da smo se lijepo proveli i družili u Salzburgu. Razgledali smo gradsku utvrdu Salzburg, zalutali u kišovitu Njemačku kroz brda i šumu tražeči rudnik soli. Turističku lokaciju koju na kraju nismo ni posjetili jer smo trebali čekati dva sata za ulaz. Dva dana na turniru sudio je karate sudac Goran Štimac, dok je trenersku palicu vodio Mladen Beber uz pomoć Srđana Buzaljko i Jasenke Štimac.