KUP TAD RIJEKA 2011.
Dok je jedna ekipa natjecatelja ostala na Prvenstvu Zagreba u katama, druga ekipa je otišla u Rijeku na borbe. Na 8. Međunarodnom karate turniru "Tad - Rijeka" nastupalo je 500 natjecatelja iz 6 zemalja. Na žalost ili na sreću bilo je više stranih natjecatelja nego domaćih, pogotovo Mađara i Talijana. Nastupali smo sa 9 natjecatelja i 1 ekipom u borbama. Najuspješniji je bio naš državni prvak Stjepan Štimac, koji je kroz 3 meča ponovo osvojio zlatnu medalju.
Naša državna prvakinja Mirella Graffel ovoga puta se morala zadovoljiti sa srebrnom medaljom. Treća mjesta osvojili su: Maja Plantić, Marko Horvat i Davor Babić. Naša ekipa ml. kadeta izgubila je u borbama za treće mjesto. Na turniru nastupala je još Silvia Buzaljko i Dominik Beber. Sudio je karate sudac Goran Štimac.